نشست تخصصی نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در توان افزایی زنان و دختران هشتم اسفندماه سال جاری برگزار می شود. 


این نشست به همت معاونت امور زنان و خانواده و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از سازمان های زیرمجموعه این وزارتخانه در محل سالن همایش های شهید قندی وزارت ارتباطات برگزار خواهد شد.

در این نشست نقش فناوری های نوین در راستای توان افزایی زنان مورد بحث و بررسی قرار می گیرد چرا که یکی از مباحثی که از سوی مسئولان معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری مطرح می شود، توان افزایی زنان و دختران در بخش های مختلف است و این بار در بخش فناوری اطلاعات مورد ارزیابی قرار می گیرد.

معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این نشست راهکارهایی که می تواند منجر به افزایش توان مدیریتی زنان در بخش های مختلف ارتباطی شود را بررسی خواهد کرد.

همچنین تعدادی از کارشناسان و مدیران ارشد کشوری و جمعی از بانوان در بخش های مختلف از جمله وزارتخانه ها، دستگاههای اجرایی و مدیران زن حضور خواهند داشت.

در این نشست تخصصی معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سورنا ستاری معاون علمی فناوری رییس جمهوری و حسن فیروزآبادی رئیس مرکز ملی فضای مجازی نیز در این باره سخنرانی خواهند کرد.

ترویج و ارتقای آگاهی نسبت به نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در توان افزایی زنان و دختران از اهداف برگزاری این همایش است.