سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان با تاکید بر اینکه تیم ایران بهترین تدارکات را برای مسابقات داشت، گفت: ما با کادری کامل و بدون احساس خلا و کمبود به مسابقات رفتیم. 


شهرزاد مظفر، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اظهار کرد: از مسابقات ترکمنستان تا تایلند تیم ملی فوتسال دختران نزدیک به ۱۹ کمپ تمرینی، ۸ بازی تدارکاتی با چین، اوکراین، روسیه، ایتالیا و... داشت.

وی در ادامه افزود: شرایط بسیار خوبی مانند کف پوش مطابق با استاندارد جهانی، امکانات بدنسازی، استخر، سونا، جکوزی، لباس‌های تمرینی مناسب و هر چیزی که لازم بود در اختیار تیم ملی قرار گرفت.

مظفر تصریح کرد: در هر زمینه‌ای که دچار ضعف بودیم از فدراسیون درخواست رسیدگی و کمک کردیم و آنان نیز هیچ‌وقت دست رد به خواسته‌های ما نزدند و نه هم نگفتند.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان درباره موارد درخواستی از فدراسیون توضیح داد: در قسمت‌های آنالیزور، مربی دروازبان‌ها، بدنساز و روانشناس تیم ملی دچار ضعف‌ یا مشکلاتی بود، اما خوشبختانه مسئولان مربوطه آن افراد یا امکاناتی که لازم داشتیم را در اختیارمان قرار دادند و ما با کادری کامل و بدون احساس خلا و کمبود به مسابقات رفتیم.