معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه توجه به توانمندی زنان در شهرداری به خوبی انجام شده است، گفت: ۷۰ درصد از صنایع دستی کشور توسط زنان تولید می شود. 

ایجاد شده در تاریخ:  یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸ 
آخرین ویرایش:یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳ 

معصومه ابتکار در مراسم افتتاح سیزدهمین نمایشگاه تولیدات زنان که درسالن همایش های بوستان گفت و گو اظهارداشت: زنان همچون مردان از بدو انقلاب توانستند در اعتلای کشور نقش به سزایی را داشته باشند.

وی ادامه داد: در دولت تدبیر و امید در حال حاضر ۳۰ درصد از مدیریت به زنان اختصاص یافته است که در شورای شهر و شهرداری تهران این رویکرد نیز ادامه خواهد داشت.

ابتکار به سیزدهمین دوره نمایشگاه توانمندی زنان اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه زمینه ای برای انعکاس توانمندی زنان است و شهرداری های کلان شهرها باید توانمندی این قشر را به معرض نمایش درآورند.

وی ادامه داد: در دولت نگاه ویژه ایی به طرح های توان افزایی اشتغال زنان دیده شده است و در حال حاضر نیز طرح تکاپوی اشتغال در حال اجرا است.

ابتکار با بیان اینکه زنان در سال های ۹۶ و ۹۷ سهم به سزایی در مشارکت اقتصادی داشته اند، گفت: در رایزنی با فراکسیون زنان مجلس در صدد اشتغال و توانمندی بیشتر زنان هستیم.

نمایشگاه عرضه تولیدات پوشاک زنان با عنوان پوشاک اسلامی تا ۲۲ شهریورماه جاری از ساعت ۱۰ تا ۲۱ در محل بوستان گفت وگوی پایتخت دایر است.