فریبا محمدیان، معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین عنوان کرد: رشد حضور بانوان در کاروان اعزامی به رقابت های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا قابل توجه است و یقین داریم که حضور آنها کیفی است.

محمدیان افزود: به مدال آوری بانوان در پاراآسیایی امید داریم و به لطف خدا با دست پر به کشور باز می گردند.

وی تاکید کرد: ما پایشی از عملکرد فنی تیم ها داشته ایم که خوشبختانه مثبت ارزیابی شد و کسب سهمیه هایی که دختران در برخی تیم ها از حالا برای پارالمپیک داشته اند نوید بخش آینده روشنی است.

نایب رئیس کمیته ملی المپیک،

طاهریان: ورزش جانبازان و معلولین حرکت هدفمندی دارد/ یقین داریم ورزشکاران دارای معلولیت افتخار خود را تکرار می کنند

طاهره طاهریان، نایب رئیس کمیته ملی المپیک، در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین عنوان کرد: مجموعه کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین حرکت به رو به جلو و هدفمندی دارند.

طاهریان افزود: اینکه در این مجموعه فضایی فراهم شده است که ورزشکاران می توانند هم به تمرین، تغذیه و هم استراحت بپردازند یکی از نقاط قوت آن است وملی پوشان در آن کمتر دغدغه جابه جایی را دارند. در بازدید امروز هم خانم ابتکار با دیدن به این محیط بسیار خوشحال شدند.

وی در پایان تاکید کرد: یقین داریم که فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و کمیته ملی پارالمپیک مانند سنوات گذشته، با آمادگی کامل در رقابت های پیش رو حضور پیدا خواهند کرد. تیم هایی که ما امروز دیدم با روحیه ی سطح بالا و انگیزه، آماده تکرار افتخار آفرینی ها هستند.